CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Zmieniające się globalne otoczenie biznesowe wiąże się ze zwiększonym zagrożeniem cyberatakami. Firmy muszą się odpowiednio zabezpieczyć, aby ograniczyć ryzyko i w pełni wykorzystać nowe możliwości.

 

Kompromitacja Twojej infrastruktury IT może mieć olbrzymie skutki marketingowe ale być również realną stratą danych o klientach.

cyberbezpieczeństwo arinea 300x215 - Cyberbezpieczeństwo
Jesteśmy ekspertami w zakresie projektowania i konfiguracji zabezpieczeń infrastruktury IT.

Posiadamy 10 letnie doświadczenie w wdrożeniach sprzętowych zabezpieczeń oraz oprogramowania DLP, SIEM oraz firewall.

Zespół ARINEA to specjaliści którzy wcześniej wdrażali strategiczne programy bezpieczeństwa w bankach, spółkach technologicznych, firmach telekomunikacyjnych oraz innych sektorach krytycznych dla gospodarki Państwa. Aby się rozwijać i cieszyć naszą pracą, chętnie podejmujemy nowe wyzwania nie tylko w Polsce, ale również w Europie i na świecie. Zespół tworzą eksperci, byli pracownicy jednostek badawczych w obszarze bezpieczeństwa, zespołów reagowania na incydenty komputerowe, dedykowanych zespołów testowania bezpieczeństwa oraz biegli sądowi z obszaru informatyki

bezpieczenstwo informatyczne 1024x614 - Cyberbezpieczeństwo
Cyberbezpieczenstwo - Cyberbezpieczeństwo
BĄDŹ CZUJNY !

Aby się chronić, trzeba na bieżąco zbierać informacje o stanie bezpieczeństwa organizacji i zachowywać czujność. Wspierani przez informacje o istotnych zagrożeniach i sieć ekspertów, pomagamy organizacjom dostrzegać istotne trendy zagrożeń, budować i realizować procesy monitorowania a także podejmować skuteczne działania w celu wykrywania zagrożeń.

Bezpieczeństwo przede wszystkim !

Chociaż inwestycje w bezpieczeństwo przeżywają obecnie rozkwit, liczba skutecznych ataków hakerskich stale rośnie równolegle z poziomem ich wyrafinowania. Dodatkowo, rozwój modeli biznesowych opartych na technologiach i sieci, otwiera nowe możliwości przed cyberprzestępcami. Ich celem są nie tylko aktywa finansowe czy dane personalne, ale także własność intelektualna i krytyczne zasoby. Poprzez formułowanie strategii, pomiar efektywności jej wdrażania i ocenę wspierających ją zasobów pomagamy optymalizować bezpieczeństwo, redukować koszty i zwiększać zaufanie do cyfrowych usług organizacji.

cyberbezpieczeństwo w firmie - Cyberbezpieczeństwo
Call Now ButtonZadzwoń