LUDZIE | WIEDZA | TECHNOLOGIA
NOWOCZESNE TECHNOLOGIE BEZ TAJEMNIC
MONITORING 360 (fish-eye)

mniejszą ilością kamer jesteśmy w stanie pokryć cały obserwowany obszar. Oszczędzamy w ten sposób nakłady inwestycyjne na sprzęt, okablowanie oraz licencję.

Inteligenta analiza obrazu

instalujemy systemy telewizji dozorowej

posiadające inteligentną analizę obrazu umożliwiającą automatyczne wykrycie i zaalarmowanie o osobie wchodzącej w strefę zabronioną np. strefa wybuchu, przejście pod lub obok niebezpiecznego elementu, urządzenia. System może również służyć do zaalarmowania o pozostawieniu przedmiotu, pojazdu, palety w danej strefie. Analiza obrazu wykrywa również kolory co pozwala na wyznaczanie stref gdzie osoba z uprawnieniami posiadająca np. czerwoną kamizelkę może się poruszać a po wejściu osoby w niebieskiej kamizelce system automatycznie zaalarmuję pracownika ochrony.

LPR– Wykrywanie tablic rejestracyjnych

system ten umołziwia automatyczne otwarcie szlabanu, barmy w firmie galeri, hotelu gdy wykryje autoryzowany numer rejestracyjny.

System BMS 

System umożliwia integracje różnych systemów i funkcji w jednej aplikacji. W jednym miejscu można obserwować obraz z kamer, sterować oświetleniem, roletami, temperaturą, klimatyzacjami, maszynami w produkcji oraz innymi systemami. System jest skalowany dla domków i małych firm po rozległe obiekty.

Systemy Telewizji Dozorowej

Poza oczywistymi funkcjami nadzoru obiektu może służyć również do analizy preferencji klientów w sklepie co pozwoli na właściwe umiejscowienie danych produktów.

System Kontroli Dostępu

Instalujemy w pełni skalowalny system kontroli dostępu. Nasz system może rozwijać się razem z twoją firmą . Dzięki strukturze serwerowej nie ma ograniczeń co do liczby czytników. W systemie można używać tradycyjnych kart lub telefonów jako karty.

System obsługi gości

nasz system pozwala każdemu pracownikowi w przeglądarce internetowej zaprosić gości. O wizycie gości automatycznie zostanie poinformowany pracownik ochrony na recepcji. Spotkania odznaczone w outlook autoamtycznie kierowane są do systemu który informuje praocnika ochrny o miejscu, godiznie spotkani ora zosbie która bedzie uczstniczyć.

System do nadawania odbierania uprawnień w systemach zabezpieczenia technicznego

System rozwiązuje odwieczny problem z sytuacją gdy osoba która nie pracuje w firmie posiada hasła, uprawnienia, karty dostępu do systemów zabezpieczenia technicznego. Dzięki naszemu systemowi przy wykorzystaniu przeglądarki internetowej lub Outlook można nadać lub odebrać uprawnienia do włączenia lub wyłączania systemu alarmowego, systemu telewizji dozorowej, depozytorów kluczy itp. System zintegrowany jest z systemami HR typu SPA.

System inwentaryzujący

Nasze rozwiązanie pomaga w łatwym zarządzaniu materiałem w magazynie, emmentali zainstalowanym w firmie, bieżącym serwisem oraz okresowymi przeglądami. Każdy element typu kamera, czujnik, klimatyzatory, centrale, serwery, switche, szafy itp. zostają oznakowane kodem kreskowym i umiejscowione na rzucie obiektu. Dzięki temu dokładnie wiemy jaki element (w systemie jest szczegółowa specyfikacja techniczna) w którym miejscu jest zainstalowany. Gdy serwisant przyjeżdża na obiekt musi z czytać w telefonie kod kreskowy danego elementu dziki czemu widać dokładnie o której godzinie i gdzie był serwisant.

Witamy

Czekaliśmy na Ciebie

Cieszymy się, że tu jesteś

Adres
Arinea sp. z o.o.
ul. Działkowa 11B, 62-872 Borek
NIP 9680990666, REGON 369656890
Oddział
00-833 Warszawa, Pańska 96/63
Telefony
Tel: +48 609 321 481
Tel: +48 791 555 861
Tel: +48 725 727 773

E-MAIL
biuro@arinea.pl
www.arinea.pl
Pracujemy
Poniedziałek-Piątek: 9:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 12:00

Call Now ButtonZadzwoń