KONTROLA DOSTĘPU

Zagrożenia i ryzyka organizacyjne ciągle rosną i zmieniają się. Zapotrzebowanie na systemy bezpieczeństwa stało się bardziej standardem, niż wyjątkiem.

Rozwiązania systemów kontroli dostępu dostarczane przez  ARINEA  , mają możliwość modernizacji i rozbudowy, a zatem nie ma potrzeby instalowania zupełnie nowego systemu jeśli zmienią się potrzeby użytkownika. Na przykład: jeśli zachodzi potrzeba zwiększenia liczby chronionych lokali, lub zmodernizowania istniejącego systemu ochrony.

Z drugiej strony, przy pomocy stacji bezpieczeństwa ARINEA  można zapewnić bezpieczny i uprawniony dostęp do urządzeń i danych, ułatwiając rozeznanie sytuacji i dając poczucie bezpieczeństwa we wszystkich sytuacjach

Oprogramowanie systemu kontroli dostępu

Posiadamy w ofercie oprogramowanie z wieloma funkcjami wspomagającymi kontrolę dostępu oraz zarządzanie budynkami. Oprogramowanie łatwo integruje systemy telewizji przemysłowej, kontroli dostępu do wind, drukowania identyfikatorów, obsługi gości.

Oprogramowanie systemu kontroli czasu pracy

Oprogramowanie systemu rejestracji czasu pracy pozwala na efektywne zarządzanie oraz na konfigurację wielu możliwych reguł pracy takich jak: praca zmianowa, praca w nadgodzinach, praca w dni świąteczne.

Kontrolery

Oferujemy małe i średniej wielkości, inteligentne, programowalne urządzenia kontroli dostępu mogące pracować zarówno autonomicznie, jak i połączone w sieć. Nasze kontrolery zapewniają niezawodną, w pełni zintegrowaną oraz przyjazną w obsłudze kontrolę dostępu.

Czytniki i karty

Czytniki i karty zbliżeniowe oferują największy poziom bezpieczeństwa, który uniemożliwia generowanie kopii i fałszowanie identyfikatorów. Czytniki są przystosowane do pracy w trudnych warunkach oraz w instalacjach na zewnątrz budynków.

Korzystamy min. z urządzeń producentów IDTEK, HID, Nedap, Schneider.

Zamów i usiądź spokojnie. Resztę zrobimy za Ciebie.

Zadzwoń i zamów
Tel: +48 609 321 481
Tel: +48 785 800 081

Umów się na spotkanie z naszym doradcą

Call Now ButtonZadzwoń